Будьте в курсе: новостей обсуждений

Главная » Исследования » Хочете не працювати, а насолоджуватись — зробіть правильний вибір!

Гроші

Хочете не працювати, а насолоджуватись — зробіть правильний вибір! Дивіться на прикладі.

“Займайтесь тим, що Ви любите і Ви не пропрацюєте жодного дня в своєму житті” — сказано в китайській приказці. І не даремно. Дуже багато людей нарікають на свою роботу і витрачають життя на щоденні муки, яких можна би було уникнути, зробивши дійсно правильний вибір професії. Хтось відкриває контору нотаріальних послуг, хтось будує бізнес, інші викладають в університетах або створюють нову техніку… Але в будь-якому випадку не всім дано те, чим вони займаються.

Ось Вам для прикладу історія. В невеличкому містечку Стрий, яке знаходиться у Львівській області, жила жіночка на ім’я Наталія. Все життя вона пропрацювала бухгалтером. Спочатку на заводі, потім на підприємстві, яке виготовляло меблі, потім знову ж таки на фанерному заводі. Її страшно мучили постійні підрахунки і ведення документації. У неї впав зір і погіршилось здоров’я в загальному від постійної сидячої роботи. В результаті, чотири роки тому вона впала у глибогу дипресію, в якій перебувала десь пів року. Лікарі порадили її дітям влаштувати їй відпочинок, поєднаний з якимось мистецьким заняттям. Дочка відвезла Наталію на курорт і залишила тій кілька великих аркушів паперу, гуашеві фарби, “прості” олівці різної твердості і пензлі. Пройшло три тижні і за мамою приїхали. Яким же було здивування, коли вона їх зустріла зі словами: “Тепер мені потрібне полотно і масляні фарби, я їду в Францію”. Всю серйозність її намірів зрозуміли тільки тоді, коли побачили її картини. На них звернув увагу один з французьких художників, який був там проїздом і належно оцінив талант “новоспеченої” художниці.

Зараз картини Наталії продаються на аукціонах за цінами від трьох тисяч євро, вона досягла не аби-якого успіху. А їй зараз 56 років. З України вона виїжджала зі словами “Єдине, в чому мені не варто було слухатись батьків, це те, ким мені потрібно бути. Я втратила сорок років”.

Нажаль дуже часто люди занадто пізно починають розуміти для чого вони створені, яка їх місія і на що вони спроможні. А це одне з перших питань у житті, на яке потрібно знайти правильну відповідь. Тому не варто нікого слухати, хіба прислухатись; потрібно довіряти своїй інтуїції і пробувати себе у всьому, згодом Ви точно знайдете те своє, що зробить Ваше життя прекрасним, а Вас — щасливим. Важливо не упустити цей момент і не скерувати свої сили та емоції в інше, чуже для Вас русло. І тоді Вас чекає успіх, гарантовано! Успіхів у вирішенні!

Ваше мнение:

© 2019 Total Commerce Bank — новости банков Украины