Будьте в курсе: новостей обсуждений

Главная » Финансы » Готуємо автомобіль на продажу

Кожен власник автотранспорту, при необхідності продати його, прагне отримати за нього як можна більше коштів. Але перш за все треба проаналізувати ринок і ознайомитися з цінами на такі ж самі моделі. Для цього сьогодні є багато можливостей, серед них оголошення в газетах та Інтернет, де є багато сайтів на яких можна подивитися ціни та детально ознайомитися з ними.

Ціна автотранспорту залежить від багатьох факторів, серед них:

Марка автомобіля;

Рік виробництва;

Пробіг;

Потрапляв лі транспорт ДТП та інші.

Потреба ринку в окремих моделях теж має багато значення. Популярні моделі стоять більше, навіть якщо в них є деякі недоліки. Рідкі моделі користуються меншою популярністю, у зв’язку з тим, що їм потрібні унікальні запчастини, котрі дуже важко знайти і коштувати вони будуть забагато.

Оснащення автотранспорту теж має великий вплив. Авто в котрих є склопідйомники, кондіционер та інші додатки будуть користуватися більшим попитом.

Час продажу теж має вплив, продавати автомобіль краще на весні чи влітку, в цей час попит на них зростає, так же як і ціна. Після детального ознайомлення з ринком, можна приступити к підготовці к продажу.

Експертна оцінка автомобіля при продажу  – обов’язкова процедура. Для того, щоб вона була максимально великою потрібно підготувати свій автотранспорт, надати йому охайний вид, відремонтувати зламані запчастини. Треба надати первозданний вид не тільки зовні, а й в середині. Обов’язково вимити салон від пилу та плям.

Досвідчені автовласники пропонують відполірувати авто. Це можна зробити власними руками, достатньо купити спеціальну пасту і поліроль. Вони продаються в будь якому автомагазині в широкому асортименті. Якщо опиту полірування немає, краще довірити цю роботу фахівцям, відігнати автомобіль до сервісу.

Також важливо навести порядок і під капотом:

Замінити масла і фільтра;

Видалити плями;

Убрати сміття та ін..

Ці дії підвищать вартість авто і шанс на його бистрий продаж.

Ходова частина не повинна остатися без уваги. Треба замінити гальмівні колодки, сайлентблоки і зробити розвал-сходжень.

Покупець буде дивитися не тільки на характеристики автотранспорту, а й на його зовнішність, на скільки про нього піклувався попередній власник.

Якщо авто потребує дорогого ремонту, можна його не проводити. Зазвичай кошті вкладені в нього не повертаються, тому ліпше знизити вартість товару. Виконавши ці поради, власник авто може значно підвищити вартість авто.

Ваше мнение:

© 2019 Total Commerce Bank — новости банков Украины