Будьте в курсе: новостей обсуждений

Главная » Предприятия » Білл Гейтс — як приклад успіху!

Білл Гейтс - одна історія успіху

Мережа Інтернет в сучасному світі стало основним джерелом зберігання і обміну інформації. Вже важко уявити будь-яку справу, яка б не потребувала його допомоги. Але основою (фоном) мережі є веб-сайти. І заслуга в цьому геніальної людини і бізнесмена — Білла Гейтса.

В далекому 1975 році, коли не було ще такого поняття, як сайт, соц-мережа, інтернет-магазин і багато іншого, двадцятирічний Білл разом з партнером Полом Алленом заснували фірму «Micro-Soft» яка потім переросла в найбільшу в світі корпорацію — «Microsoft Corporation». Тоді вже й зародилось таке поняття, як “створення сайту”, що розкрутилось до мега-основи для багатьох бізнесів. А крім того, що сайт — це прибуткова справа, то він ще й збільшує оборот будь-якої фірми за рахунок того, що працює як реклама.

Гейтс дуже добре знав, для чого все це робить. Він давно всіх переконував, що буде така система, яка об’єднає людей всього світу, вони будуть спілкуватись, бачити одне одного, залишаючись кожен на своєму місці. Тоді у це не вірили і сприймали як якусь недосяжну і божевільну мрію. А зараз — навіть важко уявити життя без Інтернету, так само, як без мобільного телефону.

Мільярдер закінчив всього два курси Гарварду, а створив цілу “імперію”. Його теорія про те, що щоб сосягнути успіху, треба бути економним і бережливим стала основою обох його книг: “Дорога в майбутнє” (1995р.) і “Бізнес зі швидкістю думки” (1999р.). В нього є одинадцять основних правил для досягнення успіху. Досить жорсткі, але правдиві і дієві.

Існує така думка “щоб щось отримати, потрібно щось віддати”. Її дотримуються всі найуспішніші люди світу, і Білл Гейтс — не виняток! Він зі своєю дружиною, Меліндою Гейтс (Френч), заснував добродійний фонд “Bill and Melinda Gates Foundation”. 2005 року подружжя стало людьми року за висновками американського журналу “Тайм”. В 2008 році він покидає «Microsoft Corporation» і починає повністю займатись цим фондом.

У світі все повертається бумерангом, тому ніколи не отримаєш, як не віддаси; ніколи тобі не буде добре, як комусь зробиш якусь прикрість. Закони всесвіту — справедливі і, дотримуючись їх, можна з певністю прокладати дорогу в достойне і успішне майбутнє. У нас є багато прикладів, на які можна рівнятись, Білл Гейтс — один з найяскравіших. Тому, старайтесь бути чесними і щедрими, дарувати іншим любов і радість і тоді все обов’язково до Вас повернеться, сторицею. Вірте і дійте!

Ваше мнение:

© 2019 Total Commerce Bank — новости банков Украины